Vize a smysl osobního marketingu

Po mnoha letech aktivní trenérské činnosti, práce kouče a především člověka, který hledá smysl života a chce využívat svého potenciálu, je mou Vizí vytvoření tvůrčí a inspirativní plattformy pro budování osobních značek v České a Slovenské republice. Smyslem této plattformy je umožnit všem, kteří chtějí pracovat na svém rozvoji a své značce, získat nejen informace, podněty a podporu, ale především si nejdříve uvědomit smysl a význam a budování osobní značky pro každého z nás.

Chci povznést smysl budování osobní značky jako prostředku k poznání svých zdrojů, svého unikátního bohatsví, nalezení sebedůvěry a zvýšení předpokladů pro dosažení úspěchu a v důsledku prožívání radosti ze života.

Vycházím z toho, že každý člověk se může stát značkou, pokud se tak rozhodne a začne jí budovat na svém talentu, hodnotách a jedinečnosti. Jsem přesvědčen, že jsme vzájemně všichni propojeni a tudíž můžeme využívat všichni stejných zdrojů, které máme k dispozici.

Mým záměrem je vytvoření prostředí, kde se spojí umění a schopnosti  odborníků z oborů obchodu, marketingu, financí, podnikání, partnerství
a osobnostního a duchovního rozvoje, a jehož prospěšností bude nabídka různých cest k budování si osobní značky. Zde chci přivést také inspiraci ze zahraničí, kde tento směr je mnoho let preferován, rozvíjen a aplikován v mnoha podobách.

Prostřednictvím tréninků, koučingů, seminářů a prezentací na konferencích, tvorby videí a webinářů, publikování článků, rozhovorů s manažery firem a organizací, prezentací osobních příběhů značek, realizací řady networkingových setkání, partnerstvím s obdobnými institucemi budu napomáhat aplikaci těchto myšlenek v životě každého, kdo si buduje svou značku.

Budu rád sledovat zrod či rozkvět úspěšných značek a lidi, jenž se díky této práci se stanou štastnými, budou druhým dávat to nejlepší z nich samých. Lidé, kteří si budou plně užívat života.

Share Button

Jsem Brand Architect a v této mé roli spojuji a využívám svých 22letých zkušeností trenéra, kouče a podnikatele v oblasti obchodu, marketingu a řízení výkonnosti, ale i rodinné kořeny a osobní zkušenosti z architektury, umění a designu. Pomáhám druhým na...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>