Jak říct to podstatné ve 30 vteřinách?

stopky

Můj nový článek na blogu napoví, ale zde platí, že zkušenost je nepřenosná. Horké chvilky na place mi naštěstí usnadňovali pánové z Pozitivu, díky jim video vypadá, tak jak vypadá.

 

 

Vize a smysl osobního marketingu

creative team

Po mnoha letech aktivní trenérské činnosti, práce kouče a především člověka, který hledá smysl života a chce využívat svého potenciálu, je mou Vizí vytvoření tvůrčí a inspirativní plattformy pro budování osobních značek v České a Slovenské republice. Smyslem této plattformy je umožnit všem, kteří chtějí pracovat na svém rozvoji a své značce, získat nejen informace, podněty a podporu, ale především si nejdříve uvědomit smysl a význam a budování osobní značky pro každého z nás.

Chci povznést smysl budování osobní značky jako prostředku k poznání svých zdrojů, svého unikátního bohatsví, nalezení sebedůvěry a zvýšení předpokladů pro dosažení úspěchu a v důsledku prožívání radosti ze života. Celý příspěvek

Jak já buduji svou značku?

Jakmile jsem opravdu porozuměl významu budování osobní značky, nebylo možné nezačít s reálnými kroky. Postupně jsem pro podporu své značky vytvořil například:

  • Stal jsem se Brand Architectem,
  • založil jsem si svůj blog,
  • profesionální profilové fotky,
  • aktualizoval profily na linkedinu, facebooku.

Konkrétních kroků bylo, je a bude mnohem více, to nejdůležitější bylo začít, uvědomit si a definovat, co chci a proč. Kde chci vidět sám sebe za rok, za 5, 10 či 15 let.

Trénink

Intenzivní a interaktivní forma budování osobní značky za vedení kouče v menším počtu účastníků.

Seminář

Seznamte se s principy a návody budování značky. Poutavou formou vám představíme prvních 10 účinných principů, díky kterým můžete hned začít a vidět výsledky.

Koučink

Objednejte si kouče a vybudujte svou značku pod odborným vedením. Individuální zaměření vedoucí k okamžitým změnám a přínosům.

Videokurz

Studujte z pohodlí domova. a budujte svou značku krok za krokem. Kombinace webinářů, výukových videolekcí lekcí a online diskuze vám umožní stát se značkou.