Reference

Zkušenosti prvních absolventů

Bc. Ondřej Grabovský

Dvanáct roků podniká v různých oborech a oblastech převážně obchodní činností. Zaměřuje se na osobní rozvoj koučovaného a jeho následný sebekoučink. Snaží se v lidech nastartovat osobní zodpovědnost za své kroky. Učí klienty nadhledu na své problémy a zádrhely, do kterých se dostali tak, aby se ze vzniklých situací poučili.

 

Mgr. Jana Levová

Podnikatelka s více než 9 letou praxí převážně v oblasti financí. Založila a aktivně řídí několik společností zabývající se investováním a poradenstvím. Zaměřuje se na všechny druhy finančního koučinku. Umí nastavit a zoptimalizovat rodinné finance a pomoci při dělení majetku. Díky svým zkušenostem dokáže pomoci každému, kdo se dostane do složité situace.

Petr Popek

Trenér, kouč, facilitátor. Specializace – osobní rozvoj, marketing na internetu. V současné době člen týmu Skills a vzdělávací sekce firmy 2.0. Od roku 2002 aktivní lektor v oborech IT, finance, osobní rozvoj, měkké dovednosti. V minulosti obchodník, analytik, vedoucí týmů, kouč.

Milan Chmelík

Podnikatel, IT specialista, vedoucí online marketingových kampaní. Specializace –  marketing na internetu, zákaznický servis. V minulosti obchodník, pracovník péče o zákazníky a prodejce alsaských vín.

 

Zkušenosti absolventů aneb napsali o semináři

Petr Drochýtek

Dobrý den, v roce 2014 jsem začal budovat osobní značku. Co mi osobní značka přinesla? Když jsem tohle slyšel poprvé, byl to můj velký „aha“ moment v tom, jak definovat svůj brand, svoji značku, jak definovat sebe jako někoho, kdo vstoupí na trh a nabízí a prodává své dovednosti a služby. Díky uvědomění si své značky, jsem se vypracoval na manažera velké společnosti Touax.Václave, „Děkuji“.„Svůj brand potřebuje miliardář i uklízečka“. Jednoduše je to životní příběh v hlavách lidí kolem, kterých se pohybuji. To, co si o mě lidé, přátelé a rodina myslí, je moje značka. To, co o mě říkají, je moje značka, nebo to, jakou mají zkušenost, to vše vytváří moji značku.
A já tak potřebuji mít naprosto jasno v tom, co chci, aby byl můj příběh v hlavách jiných lidí.Děkuji Hezký den, P.D.

 

Michal Bunc

Analytic Marketing Insight s.r.o.
„Když jsem se dozvěděl, že Václav vede semináře o osobním marketingu, bylo jasné, že se jich musím zúčastnit a rozšířit si obzory ohledně práce na své osobě jako značce.
Václavův seminář mi dal hodně, díky němu jsem pochopil, že se mám soustředit jen na to, co mi jde a v čem jsem jako značka výjimečný, jelikož jsem do té doby byl roztěkaný a chtěl jsem umět vše, tak jsem nebyl osobně na úrovni pohody, nebyl jsem to totiž já. Od semináře jsem změnil styl přístupu k práci, k životu – už nechci dělat vše, ale dělám jen to, co mě baví a co mě naplňuje a hlavně to v čem si myslím, že jsem dobrý – prostě už nejsem ten Michal Bunc, který vyřeší všechny problémy, ale specializuji se na věci, které jsou mi blízké a já jsem v nich jako ryba ve vodě. Je prima vidět, že Václavův seminář ve mě něco nechal, i když jsem na začátku váhal, teď rozhodně nelituji. Stálo to za to!“

Pavel Kosík

Marketing specialist Happy-eletronics
„Osobní marketing mi dal možnost, lepe pochopit sebe sama jako značku, jako něco, co se dá lépe propagovat a lépe zviditelnit. Díky tomu, že jsem trošku extrovert, mi osobní marketing pomohl lépe zacílit mé rozhodování a tím mi umožnil sehnal práci,  o kterou jsem již delší čas usiloval.
V současné době se učím pracovat na blogu, Díky kurzu jsem také začal propagovat své názory na linkedinu i facebooku a již mohu potvrdit, že vynaložené úsilí se vyplácí můj profil je často prohlížen a dostávám i zajímavé náměty  pro svou práci. Pokud plánujete sebe propagaci nebo lepší pracovní pozici, doporučuji Osobní marketing.“

Tatáňa Chaloupková

profesionální obchodník a konzultant ve společnosti Business Media CZ
„Cílem bylo utřídit si vědomosti, co jsme měla a získat nové pohledy na sebe, jako na značku.
Opět se mi otevřel nový svět a odnášela jsem si i poznání, že některé věci dělá člověk intuitivně a ani vlastně neví proč a teprve, když mi je Václav zasadil do souvislostí, pochopila jsem více své dosavadní profesní kroky.
Tréninkový kurz doporučuji zejména lidem, kteří se pohybují v obchodě, marketingu, reprezentují firmu, leží na nich tíha“Rozhodla jsem se Vám doporučit seminář Osobní marketing, který jsem absolvovala 18. 9. 2013.
Byl to už druhý program, který jsem si vybrala z nabídky firmy Skills – prvně jsem se potkala se seminářem Vzorec úspěchu 8. 8. 2013.
V obou případech mě náplň, zpracování a osobnost Václava Šlapáka oslovily natolik, že jsem se začala zajímat i o další možnosti spolupráce. V prvním případě jsem byla spíše zvědavá, jak takový Vzorec úspěchu vlastně vypadá a odnesla jsem si spoustu zajímavého materiálu, chytrou knížku a chuť jít dál touto novou cestou.
Druhý seminář byla sázka na jistotu – marketingem jsem se nějakou chvíli zabývala a zajímalo mne to spojení s vlastní osobou. A samozřejmě jsem se ve Skills potkala se zajímavými lidmi, tedy přidanou hodnotou jsou pro mě i nové kontakty.“

Ing. Petr Gondáš

Projektový manažer Národní vinařské centrum, o.p.s.         
„Seminář se mi velmi líbil, velmi příjemné vytržení ze starostí všedního dne. Václavovo pojetí je velmi interaktivní a poutavé. Spokojeně jsem celý den hltal všechna jeho slova, doporučení i motivace. Seminář mi dal trochu jiný pohled na život,  na jeho hodnoty a na mě samotného. Se závěrem „Dělejte hlavně to, z čeho máte v životě radost“. Neočekával jsem od semináře nic převratného, o to mileji mě překvapila jeho forma, podání i obsah.“

Mgr. Zbyněk Mlynařík

Weingut  Margit u Andreas Humer, Rakousko
„Mohu říct že seminář pana Šlapáka měl hlavu a patu. Líbilo se mi především, že atmosféra byla velmi uvolněná a zároveň pracovně velmi intenzivní.Osobní přínos semináře vidím v tom, že moje cesta, kterou jsem zvolil, je správná a určitě některé rady pana Šlapáka budu následovat.“

Jaroslava Pulda Nagy

Akreditovaný externí kouč s certifikací ICF
Od samotného semináře jsem toho příliš neočekávala. To však vyplývalo ze skutečnosti, že mě na něj Václav pozval
v důsledku naší připravované spolupráce na projektu s SOS vesničkami. Takže jsem spíš počítala, že se dozvím něco „jen“
o obsahu semináře a případně si s Václavem krátce pohovoříme o spolupráci.
Během obou dnů jsem poznávala nejen seminář, který mě obohatil o vjemy a  erudovanou společnost ostatních zúčastněných, ale především Václava.
Václav je zkušený profesionál s čistou duší člověka a takových je pomálu. Vážím si začínající spolupráce, protože se ráda obklopuji lidmi vysokých morálních kvalit, a za takového Václava považuji. Mít zázemí v těchto lidech je pro mě hodně důležité, už vzhledem k cíli, který jsem si vytyčila.
A k samotnému semináři. Je vypracován a veden kvalitou v podání Václava. Ze semináře jsem si odnesla svůj nejsilnější vjem, kterým je název mé značky. Do té doby kolem mě jen poletovala myšlenka. Díky semináři však dostala duši
a zhmotnila se. Co víc dodat? Každé vzdělávání má smysl. A když zrovna teď nám nemusí být jasný, nechme čas myšlenkám, aby dozrály! Buďme trpěliví a úspěch se dostaví. A važme si lidí, kteří nám chtějí ukázat jiné směry. Děkuji, Václave, za tvé velkorysé pozvání!

Jiří Vachta

provozovatel portálu Vše o vínu
Rád bych touto cestou ocenil kvalitu osobních vzdělávacích seminářů společnosti SKILLS s.r.o.
Účastnil jsem se vzdělávacího semináře Osobní marketing 1 + 2 vedeného lektorem Ing. Arch. Václavem šlapákem.
Celý seminář je veden velice profesionálně a do hloubky  s důrazem na porozumění celé problematiky.
Seminář je pořádán v menší skupině cca 10 lidí a velice přátelském duchu.
Ještě jednou děkuji za velice motivující a obohacující 2 dny, které mě pomohli k ujasnění svých i profesních cílů a postoji k nim. Za svou profesní kariéru jsem měl možnost absolvovat různé semináře a vzdělávací akce, ale tyto jsou pro mne velice hodnotné a motivační. Největší devizou podle mne je, možnost s Václavem nabité informace dále konzultovat při zavádění do praxe.
Poděkování patří i Janě Rakušanové za perfektní servis před i během celé akce. Rád každému společnost SKILLS doporučím.

Ing. Petra Svobodová

online podnikatelka, www.petrasvobodova.cz
Zúčastnila jsem se dvoudenního semináře Osobní marketing I a II u Václava Šlapáka. Přiznám se, že vše bylo nad moje očekávání. Václav byl příjemný, jeho bloky semináře byly nahuštěné zajímavými informacemi, seminář byl opravdu hluboký k zamyšlení a za ty dva dny jsem se věnovala sama sobě jako nikdy. Společně s Václavem jsem si odpověděla na zajímavé otázky (díky výbornému praktickému sešitu), které mě posunuly v přemýšlení nad sebou samou minimálně
o dva levely výš. Uvědomila jsem si, co vlastně v životě chci a jaké akční kroky pro to udělám. Děkuji Ti Václave za to, co děláš a jak pomáháš lidem žít lepší život, díky tomu, že jim pomůžeš najít jejich životní směr a naplnění!

Petr Popek

konzultant pro oblast infomarketingu
Václav Šlapák je mi inspirací ve své vytrvalosti a sebepoznání. Líbí se mi jeho zápal pro každou z věcí, do které se pustí. Preciznost, s jakou ji dělá a množství informací, které si vždy o zkoumaném problému najde z různých zdrojů. Jeho seminář Vzorec Úspěchu byl dalším vzděláváním o hojnosti.